-9%1 732 ₴
1 571,36 ₴
Плоска Led люстра SML-R42-80/2 - стильне та функціональне рішення для освітлення вашого інтер'єру. Ця світлодіодна люстра має унікальні особливості, включаючи смарт функції та пульт дистанційного керування. Купуйте дану люстру за низькою ціною зі знижкою в Україні від бренду Biom. Колір свічення можна легко налаштувати на теплий, нейтральний або холодний тон, що дозволить створити затишну атмосферу у приміщенні. Потужність лампи 80 гарантійний термін 24 місяці. Площа освітлення до 18 кв. Купуйте якісні світлодіодні люстри у нас!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 80 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет | Черный |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 8 см |
| Длина | 49 см |
| Ширина | 49 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 640 Ват |
| Количество источников света | 1 шт |
| Площадь освещения | до 18 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Угол рассеивания | 170 градусов |