-9%



1 046 ₴
948,52 ₴
Смарт світильник SML-S03-50/2 – це сучасна LED люстра зі світлодіодним модулем від бренду Biom. Оснащена функцією димування та пультом дистанційного керування. Ідеально підходить для освітлення приміщень до 18 кв. Люстра має квадратну форму плафона з акрилу, металевий каркас і гарантує довгий термін служби до 50000 годин. Встановлюється як накладний тип світильника з напругою мережі 220-240 В. Вибирайте якість та функціональність за низькою ціною! Купити зі знижкою в Україні можна зараз. Гарантія 24 місяці. Гарантована якість від виробника.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 50 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 6 см |
| Длина | 33 см |
| Ширина | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 400 Ват |
| Количество источников света | 1 шт |
| Площадь освещения | до 12 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Угол рассеивания | 170 градусов |
| Форма плафона | Квадрат |