-9%1 299 ₴
1 178,52 ₴
Світильник світлодіодний SML-R43-50/2 - стильна та функціональна світлодіодна люстра з можливістю дистанційного керування. Купити недорого та зі знижкою в Україні можна у нас! Люстри Led плоскі з гарантією від бренду Biom та особливостями: форма плафона - кругла, широкий кут розсіювання 170 градусів, різні колірні режими (теплий/нейтральний/холодний). Ця смарт люстра ідеально підходить для приміщень до 18 кв. з тривалим терміном служби до 50 000 годин. Не пропустіть шанс прикрасити інтер'єр сучасної та енергоефективної LED люстрою SML-R43-50/2
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 50 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип светильника | Накладной |
| Цвет | Серый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 7 см |
| Длина | 38 см |
| Ширина | 38 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 400 Ват |
| Количество источников света | 1 шт |
| Площадь освещения | до 12 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Угол рассеивания | 170 градусов |
| Форма плафона | Круг |