-8%1 762 ₴
1 617,18 ₴
Люстра з плафонами SC-W3131/5 AB+BK - це красива декоративна люстра сучасного стилю, яку можна купити недорого. Вона ідеально підійде для вітальні, залу чи спальні, а її бронзовий колір та дизайнерська підвіска додадуть вишуканості у будь-якому приміщенні. Люстра виконана з металу з плафонами зі скла та має п'ять джерел світла.
Не пропустіть можливість купити цю красиву та недорогу люстру для вашого інтер'єру. Вона стане ідеальним доповненням до вашої вітальні, зали або спальної кімнати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 22 см |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 5 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Бронзовый |