
4 143 ₴
Яскрава люстра ЛЕД із підсвічуванням SC-7118B/4+4C BP/RGB - це сучасна світлодіодна люстра, яку ви можете купити недорого в Україні. Вона має низьку ціну і швидку доставку. Люстра має квадратну форму та підсвічування навколо основи, яка може змінюватися у 7 кольорах веселки: червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, блакитний, синій та фіолетовий. Висота люстри складає 12 см, довжина - 55 см. Вона оснащена пультом дистанційного керування та диммером, що дозволяє регулювати інтенсивність освітлення. Лампи вбудовані світлодіоди (LED) зі свіченням у теплих, нейтральних та холодних тонах (3000К-4000К-6000К). Ця світлодіодна люстра ідеально підходить для освітлення приміщень площею до 35 кв. Каркас люстри виконаний із металу, а її потужність становить 184 Вт. Бренд цієї люстри – Svet. Люстра SC-7118B/4+4C BP/RGB – новий предмет інтер'єру в сучасному стилі, який гармонійно виглядатиме на вашій стелі. У неї гарантійний термін 12 місяців, що гарантує її надійність і довговічність. Тип кріплення – планка. Купуйте цю яскраву та елегантну люстру ЛЕД з підсвічуванням прямо зараз і створіть стильний та комфортний інтер'єр у своєму будинку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 184 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12 см |
| Длина | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 1472 Ват |
| Количество источников света | 8 шт |
| Оснащение | пульт дистанционного управления, диммер, LED драйвер с регулируемой цветовой температурой |
| Площадь освещения | до 30 |
| Подсветка вокруг основания | RGB 7 цветов радуги (Красный, Оранжевый, Желтый, Зеленый, Голубой, Синий, Фиолетовый) |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |