-5%652 ₴
617,58 ₴
Стельова люстра в коридор SR-A3844/2 AB+BK - це красива і декоративна люстра з плафонами, яку можна недорого купити. Вона ідеально підійде для прикраси вітальні, зали чи спальні. Люстра виконана в сучасному стилі та має бронзовий колір, який додасть вишуканості вашому інтер'єру. Каркас виготовлений із металу, а плафони виконані зі скла. Лампочки в комплект не входять, але люстра підтримує використання ламп розжарювання, економки або світлодіодних ламп з цоколем E27 та потужністю до 60 Вт. Установка здійснюється за допомогою планки, а живлення здійснюється від мережі з напругою 220~240 В. Люстра SR-A3844/2 AB+BK нова, якісна та стане чудовим доповненням вашого інтер'єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Цвет плафона | Серый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 13 см |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 13 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |