-8%
1 182 ₴
1 086,67 ₴
LED люстра SC-2121/2C WH - це сучасна та стильна світлодіодна люстра, що ідеально підходить для кухні. Оснащена двома джерелами світла, що забезпечують яскраве та рівномірне освітлення.
Основні особливості цієї люстри:
Купити люстру SC-2121/2C WH можна за низькою ціною в Україні. Ми маємо гарантію на всю продукцію бренду Svet 12 місяців. Ця модель доступна в білому кольорі, проте також є можливість замовити інші варіанти кольорів - уточнюйте у наших менеджерів.
Не пропустіть можливість придбати цю нову світлодіодну люстру за вигідною ціною зі знижкою. Вона буде чудовим доповненням до сучасного інтер'єру вашої кухні та забезпечить яскраве та ефективне освітлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диммер | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Мощность лампы | 38 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 16 см |
| Длина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 304 Ват |
| Количество источников света | 2 шт |
| Оснащение | led драйвер с регулируемой цветовой температурой, при каждом включении выключении выключателя, переключаються режимы |
| Площадь освещения | до 8 |
| Подсветка вокруг основания | 3 colоr (синяя, красная, сиреневая) |
| Стиль исполнения | Современный |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |