




8 669 ₴
Кругла кришталева люстра Diasha 8017/600CH у кольорі хром з 11 лампами – це ідеальне рішення для спальні з класичним інтер'єром. Бренд Diasha відомий своїми дизайнерськими люстрами найвищої якості. Ця люстра поєднує в собі елегантний дизайн та розкішний вигляд завдяки використанню кришталевих підвісок. Вона стане чудовим доповненням до вашої спальні.
Ця люстра має можливість регулювання висоти, що дозволяє підібрати найзручніше положення. Металева основа забезпечує надійну та довговічну конструкцію. Плафони та підвіски виконані зі скла, що надає люстру блиску та елегантності.
Ця модель люстри Diasha 8017/600CH має діаметр 58 см та висоту 105 см. Також, ви можете вибрати люстру в інших кольорах, подробиці уточнюйте у менеджера. Люстра підключається до стандартної мережі напругою 220-240 В.
Висота: 105 см
Ширина (Діаметр): 58 см
Діаметр основи: 10 см
Мінімальна висота: 60 см
Максимальна потужність лампи: 40 W
Напруга ламп: 220V
Патрон:E14
Кількість ламп:11
Ступінь захисту: IP20
Вага:15.2 kg
Лампа в комплекті:Ні
Можливість регулювання висоти: Так
Тип кріплення: стельовий гак
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок:скло
Тип покриття: гальваніка
Габарити упаковки:61x61x22
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.082 м³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.2 г |
| Диаметр | 58 см |
| Длина | 58 см |
| Ширина | 580 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1050 мм |
| Количество источников света | 11 шт |
| Минимальная высота | 600 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |