-11%


7 650 ₴
6 830 ₴
Велика підвісна люстра кришталева на 8 ламп, колір Хром Diasha 8017/800x300CH - це стильна та елегантна декоративна люстра, яка чудово підійде для створення розкішної атмосфери у вашому інтер'єрі. Вона виконана з високоякісного металу з хромованим покриттям та прикрашена кристалами, які гарно переливаються на світлі. Люстра має класичний дизайн і гармонійно впишеться у будь-який стиль виконання.
Люстра Diasha 8017/800x300CH оснащена 8 джерелами світла, в комплект постачання не входять лампочки. Однак, ви можете вибрати відповідні світлодіодні лампи, розжарювання або енергозберігаючі з цоколем Е14, залежно від ваших уподобань.
Висота люстри складає 90 см, діаметр - 36 см, а довжина - 80 см. Її мінімальна висота при встановленні становить 40 см, а напруга мережі - 220~240 В. Люстра поставляється в новому стані і має регульовану висоту, що дозволяє вам налаштувати її ідеально під ваш інтер'єр.
Матеріал каркасу люстри – метал, а матеріал плафона та підвісок – скло. Люстра Diasha 8017/800x300CH доступна в кольорі Хром, а колір каменів (підвісок) – прозорий. Також пропонується широкий вибір інших кольорів у цій моделі, подробиці уточнюйте у менеджера.
Ця класична люстра Diasha 8017/800x300CH відрізняється чудовою якістю та вигідною ціною. Ви можете придбати недорого з безкоштовною доставкою в Україну.
Замовте зараз цю чудову кришталеву люстру Diasha 8017/800x300CH та створіть розкішний та затишний інтер'єр у вашому будинку чи офісі.
Висота: 90 см
Ширина (Діаметр): 36 см
Довжина: 80 см
Мінімальна висота: 40 см
Максимальна потужність лампи: 40 W
Напруга ламп: 220V
Патрон:E14
Кількість ламп:8
Ступінь захисту: IP20
Вага:13.9 kg
Лампа в комплекті:Ні
Можливість регулювання висоти: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок:скло
Тип покриття: гальваніка
Довжина основи: 40 см
Ширина основи: 7 см
Довжина монтажної планки: 28 см.
Габарити упаковки: 31x81x22
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.055 м³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип лампы | Накаливания |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.9 г |
| Диаметр | 36 см |
| Длина | 800 см |
| Ширина | 360 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 900 мм |
| Длина монтажной планки | 280 см |
| Количество источников света | 8 шт |
| Минимальная высота | 400 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |