-5%904 ₴
855,95 ₴
Купуйте красиву дизайнерську люстру Yulia від бренду Svet, яка чудово підійде для спальні, вітальні чи зали. Люстра має 3 скляні плафони кольору золото, які створюють затишну атмосферу у приміщенні. Ця люстра має низьку ціну, тому ви можете купити її недорого.
Каркас виконаний з металу, а плафони та підвіски зі скла, що надає особливої вишуканості виробу. У комплекті лампочки відсутні, їх потрібно придбати окремо. Лампочки повинні мати цоколь E27 та потужність 60 Вт.
Люстра має сучасний стиль, а її розміри становлять 40 040 0220 мм. Колір каркасу – золото, а плафона – білий. Цей новий виріб від Svet, який стане чудовим декоративним елементом вашого інтер'єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 22 см |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Современный |