-11%


10 775 ₴
9 620 ₴
Сучасна люстра кришталева на 16 ламп, колір Хром Diasha 2022/800CH - ідеальне рішення для створення шикарного освітлення та покращення дизайну вашого інтер'єру.
Купити цю високоякісну та стильну люстру за низькою ціною можна в Україні із безкоштовною доставкою від бренду Diasha. Вона ідеально підходить для декорації класичних інтер'єрів та стане справжньою окрасою вашого приміщення.
Люстра оснащена хромованим каркасом і скляними підвісками, які створюють прекрасний блиск і відображення світла. З можливістю регулювання висоти, а також мінімальною висотою 60 сантиметрів, вона легко адаптується до ваших потреб.
Ця модель люстри також доступна в інших кольорах – уточнюйте у менеджера. Стильний світильник оснащений настінним вимикачем, типом кріплення "гак" та підходить для використання світлодіодної лампи з цоколем E14. Колірна гамма люстри включає хромований колір і прозорі камені підвісок. Не пропустіть можливість придбати цю нову, якісну та елегантну люстру для вашої оселі!
Висота: 115 см
Ширина (Діаметр): 78 см
Діаметр основи: 10 см.
Мінімальна висота: 60 см.
Максимальна потужність лампи 40 Вт.
Напруга лампи: 220В
Патрон:E14
Кількість ламп:16
Ступінь захисту: IP20
Вес: 22,2 кг
Лампа в комплекті:Ні
Можливість регулювання відвідувань:Так
Тип кріплення:стелевий гак
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підйому:скло.
Тип покриття: гальваніка
Габаритна упаковка: 81x81x18.
Об'єм упаковка
для Нової пошти (1шт): 0,118 м³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22.2 г |
| Диаметр | 78 см |
| Длина | 78 см |
| Ширина | 780 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1150 мм |
| Количество источников света | 16 шт |
| Минимальная высота | 600 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный + Пепельный |