-11%




7 796 ₴
6 960 ₴
Яскрава підвісна люстра Diasha 2020/600CH з кришталевими елементами та 11 лампами кольору Хром – ідеальне рішення для створення елегантного та стильного інтер'єру. Ця люстра додасть вишуканості будь-якому приміщенню.
Основні характеристики:
Бренд: Diasha
Можливість регулювання висоти: Так
Висота: 115 см
Діаметр: 60 см
Довжина: 60 см
Інший тип лампи: Світлодіодна | Накалювання | Енергозберігаюча
Кількість джерел світла: 11
Лампочки у комплекті: Ні
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: Скло
Мінімальна висота: 60 см
Напруга мережі: 220~240 В
Номер: 2020/600CH
Стан: Новий
Стиль виконання: Класичний
Також дані моделі є в інших кольорах: уточнюйте у менеджера
Тип вимикача: Настінний
Тип кріплення: Крюк
Тип лампи: Світлодіодна
Тип цоколя: E14
Колір: Хром
Колір каміння (підвісок): Прозорий
Ширина: 60 см
Колір Укр: Хром
Купити цю яскраву люстру Diasha 2020/600CH недорого ви можете прямо зараз! Ми пропонуємо низьку ціну та безкоштовну доставку по Україні. Вона стане чудовою прикрасою вашого інтер'єру, надаючи йому елегантності та вишуканості. Купуйте якісні дизайнерські люстри прямо зараз!
Висота: 115 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 10 см
Мінімальна висота: 60 см
Максимальна потужність лампи: 40 W
Напруга ламп: 220V
Патрон:E14
Кількість ламп:11
Ступінь захисту: IP20
Вага:15.2 kg
Лампа в комплекті:Ні
Можливість регулювання висоти: Так
Тип кріплення: стельовий гак
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок:скло
Тип покриття: гальваніка
Габарити упаковки:61x61x18
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.067 м³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Подвесной |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.2 г |
| Диаметр | 60 см |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 600 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 115 мм |
| Количество источников света | 11 шт |
| Минимальная высота | 60 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |