-11%1 400 ₴
1 250 ₴
Люстра Sandra з металевими плафонами на 3 лампи колір Хром SVET SH-4304/3D CR – це ефектний елемент освітлення, який можна використовувати у різних приміщеннях. Вона ідеально підійде для вітальні, зали або спальні, надаючи вашому інтер'єру стильний та сучасний вигляд.
Ця гарна люстра має висоту 19 см та довжину 46 см, що дозволяє вам розмістити її навіть у невисоких приміщеннях. Вона оснащена 3 джерелами світла та використовує лампочки з цоколем E27 потужністю до 60 Вт. Зауважте, що лампочки в комплект не входять і повинні бути придбані окремо.
Каркас та плафони люстри виконані з міцного металу, що гарантує довговічність та надійність конструкції. Колір хром надає цій люстрі елегантний та сучасний вигляд. Вона також буде ідеально виглядати у передпокої, доповнивши її декоративністю та створюючи затишну атмосферу.
Люстра Sandra від бренду Svet є дизайнерською моделлю, яка розрахована на встановлення настінного вимикача.
Якщо вам потрібна якісна та стильна люстра з плафонами, яка виглядатиме чудово у вашому інтер'єрі, то ця модель ідеально підійде вам. Купити люстру Sandra з металевими плафонами на 3 лампи колір Хром за низькою ціною ви можете просто зараз.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 19 см |
| Длина | 46 см |
| Ширина | 46 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |