-5%788 ₴
746,13 ₴
Купити недорого шикарну люстру з плафонами Margery на 2 лампи кольору чорний та золото (SVET SH-67442/2 AB+BK). Це декоративна та сучасна люстра, яка ідеально підійде для передпокою, залу чи спальні. Висота складає 28 см, довжина - 45 см, і в комплекті для люстри не йдуть лампочки.
Каркас виконаний із міцного металу, а плафони та підвіски зі скла. Потужність кожної лампи становить 60 Вт, і цю модель можна керувати за допомогою вимикача настінного. Люстра має цоколь E27 та унікальний дизайн у чорному та золотистому кольорі, а колір плафону – сірий.
Купуйте красиву дизайнерську люстру від бренду Svet за низькою ціною!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Серый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 см |
| Длина | 45 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |