-8%1 885 ₴
1 729,78 ₴
Люстра Irene з красивими плафонами на 5 ламп колір Хром SVET SC-9157/5 CR+BK - незамінний елемент декору для вашої вітальні, залу чи спальні. Ця дизайнерська люстра від бренду Svet поєднує у собі красу та функціональність.
Купити недорого та заощадити на покупці люстри легко – завдяки низькій ціні та чудовій якості пропозиції від магазину Svet. Металевий каркас забезпечує надійність та стійкість, а скляні плафони та підвіски додають вишуканості в дизайн.
Світильник оснащений п'ятьма джерелами світла, що забезпечує достатню яскравість освітлення великого простору. Широка кольорова гама, включно із сірим плафоном, дозволяє підібрати ідеальний варіант під ваш інтер'єр.
Встановлення та використання люстри Irene з красивими плафонами на 5 ламп колір Хром SVET SC-9157/5 CR+BK також дуже прості. Висота та ширина становлять 26 і 54 відповідно, що дозволяє встановити її на будь-яку стелю. Зручний настінний вимикач забезпечує зручність користування.
Не пропустіть можливість придбати цю красиву і декоративну люстру за низькою ціною. Купуйте люстру Irene з плафонами прямо зараз і додайте стиль та елегантність у свій інтер'єр.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Серый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 см |
| Длина | 54 см |
| Ширина | 54 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 5 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |