-5%555 ₴
525,84 ₴
Стельова люстра Clarence з попелястими плафонами на 2 лампи, колір Коричневий + Золото SVET SR-K2105/2 CF+FGD - красива і декоративна люстра, що ідеально підходить для освітлення вітальні, залу або спальні.
Бренд Svet пропонує цю дизайнерську люстру за низькою ціною, що робить її доступною для покупки. Матеріал каркасу - метал, а плафони та підвіски виконані зі скла, що надає їй елегантного вигляду.
Лампочки не входять у комплект, але люстра підтримує лампи з цоколем E27 та потужністю до 60 Вт. Стиль виконання люстри – сучасний. З її висотою 26 см, довжиною 54 см та шириною 18 см, ця стельова люстра Clarence стане чудовим доповненням інтер'єру вашого будинку.
Не пропустіть можливість купити недорого і додати елегантності у свій передпокій або інше приміщення за допомогою цієї приголомшливої люстри від Svet.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет плафона | Серый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 см |
| Длина | 54 см |
| Ширина | 18 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет | Коричневый + Золото |