-8%1 083 ₴
993,45 ₴
Люстра Carolina з металевими ажурними плафонами на 2 лампи Золото - це красива і декоративна люстра, яка стане прекрасним доповненням для вашої вітальні, зали або спальні.
Вона виконана з якісного металу, що робить її міцною та надійною. Люстра оснащена двома цоколями E27, що дають змогу використовувати потужність лампи до 60 Вт. У комплект не входять лампочки.
Стиль виконання люстри – сучасний, а її розміри становлять висоту 23 см, довжину 49 см та ширину 14 см. Колір люстри та плафонів – золото. Люстра має настінний вимикач і ідеально поєднуватиметься з будь-яким інтер'єром.
Ви можете купити цю чудову дизайнерську люстру від бренду Svet за низькою ціною. Поспішайте, щоб не прогаяти таку вигідну можливість! Купуйте люстру Carolina вже сьогодні та насолоджуйтесь її красою та функціональністю!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Золотистый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 23 см |
| Длина | 49 см |
| Ширина | 14 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Золото |