-8%1 083 ₴
993,45 ₴
Люстра Carolina з металевими ажурними плафонами на 2 лампи колір Хром SVET SC-W3039/2 CR - це красива та декоративна люстра, яка чудово підійде для вітальні, залу чи спальні.
Бренд Svet гарантує високу якість та низьку ціну. Люстра має сучасний стиль виконання та виконана з металу. У комплект не входять лампочки, але вони легко купуються окремо. Висота люстри складає 23 см, довжина – 49 см, ширина – 14 см. Колір каркасу та плафона – хром. має цоколь E27 і потужність лампи 60 Вт. Замовте цю красиву та стильну люстру Carolina за низькою ціною прямо зараз!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 23 см |
| Длина | 49 см |
| Ширина | 14 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |