-8%
2 653 ₴
2 434,84 ₴
Люстра стельова з кришталевими підвісками на 4 лампи колір Белый SVET SH-4739/4 WT є декоративним елементом освітлення в класичному стилі. Вона чудово підійде для створення затишної атмосфери у вашому інтер'єрі. Люстра виготовлена зі скла та металу, що забезпечує міцність та надійність конструкції.
Ця класична люстра з кришталевими підвісками додасть блиску та елегантності у вашу оселю. Вона дозволить перетворити простір та створити неповторний дизайн вашого інтер'єру.
Люстра оснащена чотирма гніздами для ламп із цоколем E14, але лампочки в комплекті не йдуть. Ви зможете вибрати світлодіодні лампи, розжарювання або енергозберігаючі в залежності від ваших уподобань і потреб.
Ми пропонуємо цю модель за низькою ціною та з безкоштовною доставкою по Україні.
Уточніть у нашого менеджера інші варіанти кольору цієї моделі. Вона є ідеальним рішенням для тих, хто цінує класичний стиль та красу кришталевих підвісок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип лампы | Накаливания |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 см |
| Диаметр | 35 см |
| Длина | 35 см |
| Ширина | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 4 шт |
| Минимальная высота | 30 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |