-8%
1 943 ₴
1 782,96 ₴
Кришталева стельова люстра на 3 лампи колір Белый SVET SH-4739/3 WT – це стильний та елегантний елемент декору для вашого інтер'єру. Ця класична люстра виготовлена з високоякісного скла та металу, що гарантує її міцність та довговічність. Люстра оснащена трьома джерелами світла, що забезпечує достатнє освітлення у приміщенні.
Важливі характеристики цієї люстри включають виконання у стилі класики, відмінну якість продукції бренду Svet, настінний вимикач, монтаж на планку, можливість використання світлодіодних ламп. Лампи не входять до комплекту постачання.
Ця кришталева стельова люстра доступна за низькою ціною, а також пропонується з безкоштовною доставкою по Україні. Її білий колір і прозоре каміння на підвісках додадуть вашому інтер'єру вишуканості та шарму.
Не пропустіть можливість купити цю декоративну люстру, яка додасть елегантності та стилю вашому простору. Уточнюйте у нашого менеджера про можливість замовити цей товар в інших кольорах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 см |
| Диаметр | 30 см |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Минимальная высота | 28 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |