-8%

6 909 ₴
6 341,71 ₴
Класична люстра з кришталевими підвісками на 9 ламп колір Хром SVET SH-67436/9 CR - ідеальний люстр для створення елегантної атмосфери у вашому інтер'єрі.
Купуйте недорого і заощаджуйте на покупці дизайнерських, декоративних люстр. У нас чудовий вибір кришталевих люстр класичного стилю.
Доставка по всій Україні безкоштовно.
Ця модель світильника не має можливості регулювання висоти. Висота становить 45 см, діаметр - 67 см. Люстра оснащена 9 джерелами світла і може використовуватися з лампами типу Світлодіодна, Накалювання, Енергозберігаюча. Лампочки не входять у комплект. Каркас виготовлений з металу, підвіски виконані зі скла.
Напруга мережі – 220-240 В. Модель має номер SH-67436/9 CR та знаходиться в новому стані. Виконання в класичному стилі надає люстру вишуканого вигляду.
Кріплення здійснюється за допомогою планки. Тип лампи - Світлодіодна, цоколь - E14. Колір люстри – хром, колір каменів (підвісок) – прозорий. Ширина – 67 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классический |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E14 |
| Цвет | Хром |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 45 см |
| Диаметр | 67 см |
| Длина | 67 см |
| Ширина | 67 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 9 шт |
| Минимальная высота | 45 |
| Цвет камней (подвесок) | Прозрачный |