-8%7 417 ₴
6 823,42 ₴
"Люстра бронза з плафонами чаша SD-1742/6+3 AB" є вишуканим освітленням для вашого інтер'єру. Бронзовий колір надає їй елегантності та вишуканості, а можливість регулювання висоти дозволить вам створити ідеальну атмосферу в кімнаті. Ця люстра підійде як для класичних, так і для сучасних інтер'єрів.
Купити Люстру бронза з плафонами чаша SD-1742/6+3 AB за вигідною ціною швидкої доставкою!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип крепления | Крюк |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 см |
| Ширина | 75 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 9 шт |