-5%672 ₴
636,31 ₴
Хочете купити недорого та стильну люстру для вашого інтер'єру? Тоді зверніть увагу на Люстру Arlen з попелястими плафонами на 2 лампи колір Чорний + Хром від бренду Svet. Ця красива дизайнерська люстра ідеально підійде для вітальні, залу чи спальні, додавши до вашої кімнати елегантності та сучасного стилю.
Люстра має висоту 24 см, довжину 44 см та два джерела світла. У комплектацію не входять лампочки, тому ви можете вибрати відповідні для вас потужності (до 60 Вт) і типу цоколя (E27). Каркас виготовлений із міцного металу, а плафони та підвіски зі скла, створюючи ефектний контраст між чорним та хромованим кольорами.
Ця декоративна люстра ідеально впишеться у ваш передпокій або вітальню, надаючи їм особливого шарму та виразності. А стильне поєднання чорного та хрому додасть сучасності та елегантності вашому дизайну інтер'єру.
Купуйте Люстру Arlen з попелястими плафонами на 2 лампи колір Чорний + Хром від Svet за низькою ціною та створіть затишну та стильну атмосферу у вашому будинку. Ця нова та модна люстра точно стане чудовою прикрасою вашого інтер'єру.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Серый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Длина | 44 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |