-8%1 538 ₴
1 411,35 ₴
Люстра Joanne з металевими ажурними плафонами на 5 ламп колір Белый + Золото SVET SC-10152/5 FG+WH - це красива та декоративна люстра в сучасному стилі, яка чудово підійде для освітлення вітальні, залу чи спальні. Її висота становить 23 см, довжина та ширина - 54 см. Люстра оснащена 5 джерелами світла з цоколем E27 та потужністю лампи 60 Вт. Каркас та плафони виготовлені з міцного металу, а колірне поєднання білого та золотого надає люстру елегантного вигляду.
Якщо ви хочете купити недорогу та стильну люстру, то Люстра Joanne із металевими ажурними плафонами на 5 ламп колір Белый + Золото SVET SC-10152/5 FG+WH – ідеальний вибір. У нас ви знайдете низьку ціну та широкий вибір дизайнерських люстр для будь-якого приміщення. Купуйте якісну та функціональну люстру прямо зараз та створіть затишну атмосферу у вашому будинку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 23 см |
| Длина | 54 см |
| Ширина | 54 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 5 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |