-8%1 688 ₴
1 548,99 ₴
Люстра Mary зі скляними плафонами шампань на 5 ламп колір Чорний + Золото SVET SC-W3006/5 BK+FG - це прекрасна і декоративна люстра.
Ви можете купити цю люстру дешево, за низькою ціною. Вона відмінно підійде для вітальні, зали чи спальні. Люстра має сучасний стиль виконання та виготовлена з високоякісного металу. Плафони та підвіски виконані зі скла, і надають особливого шарму цієї моделі.
У комплекті лампочки не поставляються, але можна використовувати лампи з цоколем E27 потужністю до 60 Вт. Люстра Mary зі скляними плафонами шампань - чудовий вибір для тих, хто цінує стиль та якість.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 см |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 5 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Бронзовый |