-8%1 510 ₴
1 385,70 ₴
Люстра із плафонами Sophia на 5 ламп колір Бронзовий SVET SR-N5055/5 AB - красива та дизайнерська люстра, яку можна купити недорого.
Вона відмінно підійде для вітальні, залу чи спальні. Люстра має висоту 30 см та довжину 68 см, а також складається з 5 джерел світла. У комплекті лампочки йдуть окремо. Каркас виготовлений з металу, а плафони та підвіски зі скла. Лампа має потужність 60 Вт, тип цоколя E27.
Люстра виконана в стилі сучасний, колір каркасу та плафону – бронзовий. Її ширина складає 68 см. Люстра SVET SR-N5055/5 AB - нова та у відмінному стані. Вимикач настінний. Ця декоративна люстра чудово доповнить інтер'єр та стане яскравим акцентом у вашому будинку. За найнижчою ціною можна придбати цю унікальну люстру бренду Svet.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 30 см |
| Длина | 68 см |
| Ширина | 68 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 5 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Бронзовый |