-5%570 ₴
539,41 ₴
Люстра з плафонами Olivia на 2 лампи колір Чорний + Золото SVET SR-N5006/2 BK+FGD - це стильна та елегантна дизайнерська люстра, яка відмінно підійде коридору або передпокої.
Люстра має каркас із міцного металу та плафони зі скла, надаючи їй розкішного та вишуканого вигляду. У комплект не входять лампочки, тому ви можете вибрати відповідні лампи потужністю 60 Вт та цоколем типу E27.
Стиль виконання люстри є сучасним, що дозволяє легко поєднувати її з будь-яким інтер'єром. Люстра має настінний вимикач для зручного використання.
Чорний колір у поєднанні із золотим створює ефектне та вражаюче освітлення, а бронзовий колір плафону додає шарму та елегантності. Купити цю красиву та декоративну люстру за низькою ціною Ви можете у нас в інтернет-магазині.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 см |
| Длина | 54 см |
| Ширина | 19 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Бронзовый |