-5%544 ₴
514,86 ₴
Декоративний світильник на 2 лампи кольору Хром SH-4540/2A CR ідеально підійде для коридору. Ця красива та стильна люстра досить низька за ціною, що робить її чудовим варіантом при покупці. Вона привнесе елегантність та сучасний вигляд у передпокій або коридор.
Виготовлена з високоякісного металу, з плафонами зі скла, світильник має ефектний дизайн.
Набір з 2 джерел світла разом з цоколем E27 дозволить вам легко організувати освітлення в приміщенні. Лампочки не входять у комплект. Цей новий, декоративний світильник обов'язково буде привабливою деталлю у вашому передпокої.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 23 см |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 25 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |