-5%595 ₴
563,31 ₴
Стельовий світильник з плафонами на 2 лампи Золото SVET SH-4305/2F FG – це стильна та елегантна люстра, яка стане чудовим доповненням до інтер'єру вашої кухні або передпокою. Вона відрізняється низькою ціною та доступністю, що дозволить вам купити її недорого.
Ця красива декоративна люстра виконана з високоякісного металу та прикрашена скляними плафонами, які створять м'яке та приємне освітлення у приміщенні. Стиль виконання – сучасний, що робить цю люстру універсальною та придатною для різних стилів інтер'єру.
Лампочки до комплекту не входять, але цоколь E27 дозволить використовувати лампочки потужністю до 60 Вт. Висота світильника – 24 см, ширина – 20 см, довжина – 46 см. Встановлення та використання цієї дизайнерської люстри дуже прості, а її золотистий колір додасть неповторний шарм у приміщення. Купуйте світильник з плафонами на 2 лампи колір Золото SVET SH-4305/2F FG за вигідною ціною і перетворите своє житло в комфортне і стильне місце.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Золотистый |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Длина | 46 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |