-8%1 405 ₴
1 288,74 ₴
Ніжна люстра у спальню на 5 ламп Хром SVET SH-1051/5 CR – це стильна та елегантна люстра, яка стане чудовим доповненням для вашої спальні. З блискучим хромованим відтінком та п'ятьма плафонами з прозорого скла, вона надає кімнаті особливого шарму та яскравості.
Люстра від бренду Svet виконана із міцного металу, що забезпечує довговічність та надійність. Тип цоколя E27, що використовується, дозволяє з легкістю замінювати лампочки, щоб отримати бажаний рівень освітлення.
Стиль виконання люстри можна охарактеризувати як сучасний, що робить її універсальною та придатною для різних інтер'єрних рішень. Белый колір плафонів чудово поєднується із хромованим каркасом, створюючи естетично привабливий образ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 см |
| Длина | 53 см |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 5 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |