-5%929 ₴
880,50 ₴
Люстра стельова декоративна на 3 лампи колір Хром SVET SH-1051/3 CR - Стильне нове рішення для освітлення вашого будинку.
Вона ідеально підійде для вітальні, зали чи спальні, додавши в інтер'єр нотку елегантності. Дизайнерський бренд Svet пропонує високу якість та стильне виконання, в результаті чого ви отримаєте чудову декоративну люстру.
Каркас із металу забезпечить тривалу експлуатацію, а розміри 26x53 см дозволять підібрати ідеальне місце для встановлення. Лампочки не входять у комплект, але ви можете легко вибрати відповідні потужності (60W) і цоколю (E27). Колір хром надасть люстру елегантності та вишуканості, а білий плафон доповнить ваш інтер'єр. Встановлюється за допомогою настінного вимикача. Купуйте декоративну люстру від бренду Svet SH-1051/3 CR, щоб створити затишок та комфорт у вашому будинку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 см |
| Длина | 53 см |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |