-8%1 086 ₴
995,96 ₴
Люстра в античному стилі на 3 лампи колір Белый SVET SH-6842/3 YL - чудове рішення для освітлення у вашому будинку. Ця красива та декоративна люстра з плафонами зі скла стане чудовим доповненням для вітальні, зали чи спальні. Завдяки своєму сучасному дизайну вона чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
Люстра має металевий каркас, що забезпечує її міцність та довговічність. Стильний білий колір плафона та каркасу надасть вашому приміщенню свіжості та яскравості. Висота становить 22 см, а ширина – 53 см, що робить цю люстру ідеальним розміром для будь-якого приміщення.
Люстра поставляється без лампочок, дозволяючи вам вибрати відповідні за потужністю та цоколем джерела світла. Не пропустіть можливість купити цю красиву дизайнерську люстру за низькою ціною. Бренд: Svet. Номер: SH-6842/3 YL. Стан: Новий. Тип вимикача: Настінний. Тип цоколя E27.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 22 см |
| Длина | 53 см |
| Ширина | 53 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |