-5%836 ₴
792 ₴
Купити недорого та за низькою ціною стильну люстру зі скляними плафонами на 3 лампи кольору Чорний+Золото бренду Svet (Svet SH-7570/3 FG+BK). Ця дизайнерська та красива люстра ідеально підійде для вітальні, зали чи спальні.
Виготовлена з високоякісних матеріалів, таких як метал для каркасу та скло для плафонів та підвісок. Лампочки у комплекті не йдуть. Потужність лампи – 60 Вт. Стиль виконання – сучасний. Люстра має настінний тип вимикача і має цоколь E27. Колірна гама Чорний + Золото, а плафони виконані у бронзовому кольорі. Розміри люстри: висота – 25 см, довжина – 60 см, ширина – 15 см.
Придбайте цю унікальну декоративну люстру, додайте стиль та елегантність у свій інтер'єр.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 см |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 15 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Бронзовый |