-5%915 ₴
866,93 ₴
Люстра в сучасному стилі на 3 лампи колір Хром від бренду Svet - це чудовий додаток для вашого інтер'єру. Вона має низьку ціну та виглядає дуже красиво.
Люстра підходить для будь-якого приміщення: вітальні, зали, спальні або передпокою. Її дизайнерський каркас із металу та скляні плафони створюють ефектне освітлення. Лампочки не включені в комплект, але ви зможете вибрати потрібні варіанти.
У люстрі використовуються лампочки з цоколем E27 потужністю до 60 Вт. Ця люстра є новою і чудово поєднується із сучасним стилем інтер'єру. Колір каркасу та плафонів - хром та білий відповідно. Придбайте цю декоративну люстру сьогодні за низькою ціною та прикрасьте свій простір стильною та функціональною освітленістю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Длина | 37 см |
| Ширина | 37 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |