-8%1 577 ₴
1 447,64 ₴
Купуйте недорого стильну люстру Арт деко з плафонами на 3 лампи кольору Бронзовий від бренду Svet. Ця декоративна люстра додасть елегантності та краси у вашу вітальню, зал чи спальню.
Виготовлена з високоякісного металу, а плафони та підвіски виконані зі скла, що надає особливої привабливості. Лампочки не входять у комплект, але ви самі можете вибрати джерела світла потужністю до 60 Вт.
Стильне виконання та бронзовий колір роблять цю люстру привабливим елементом інтер'єру. Її ширина становить 57 див, а висота – 36 див.
Цоколь E27 забезпечить просту та зручну заміну лампочок. Плафони представлені у білому кольорі, що гармонійно поєднується з бронзовим каркасом. Відкрийте для себе новий рівень освітлення з цією чудовою дизайнерською люстрою від Svet.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 36 см |
| Длина | 57 см |
| Ширина | 57 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |