-5%809 ₴
766,16 ₴
Купуйте недорого та заощаджуйте з Невеликою люстрою в спальню на 3 лампи кольору Хром від бренду Svet.
Ця красива дизайнерська люстра з плафонами зі скла підійде для спальні або передпокою. Її сучасний стиль і хромований колір додадуть особливий шарм у ваш інтер'єр.
Світильник має висоту 24 см, довжину 47 см і ширину 47 см. Він оснащений трьома джерелами світла, що потребує використання лампочок з цоколем E27 потужністю до 60 Вт. Лампочки не входять у комплект. Каркас виготовлений із міцного металу, а плафони та підвіски виконані з якісного скла. Колір плафонів – білий, колір каркасу – хром. Швидко та зручно придбайте цю недорогу декоративну люстру для вашого будинку у нашому інтернет-магазині.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Длина | 47 см |
| Ширина | 47 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |