-5%511 ₴
483,85 ₴
Стельова люстра з візерунком на 2 лампи колір Хром SVET SH-4403/2 CR є стильним та елегантним варіантом освітлення для вашого будинку.
Вона чудово підійде для вітальні, зали або спальні, надаючи вашому інтер'єру гарний вигляд. Люстра має декоративні плафони зі скла, які чудово поєднуються із хромованим металевим каркасом.
Стиль виконання моделі є сучасним, що дозволяє легко вписати люстру у будь-який дизайн приміщення.
Висота люстри складає 24 см, довжина – 49 см, ширина – 14 см. Люстра оснащена двома джерелами світла з цоколем E27. Лампочки у комплект не входять.
Ціна на дану люстру дуже низька, що робить її доступною для широкого кола покупців. Ви можете купити цю красиву та функціональну стельову люстру з візерунком за вигідною ціною у нас.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Длина | 49 см |
| Ширина | 14 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |