-5%991 ₴
939,28 ₴
Люстра стельова на дерев'яній планці на 3 лампи колір Чорний + Золото SVET SR-N5106/3 BK+WOOD - це прекрасний вибір для прикраси вашого інтер'єру.
Ця люстра з плафонами ідеально підійде для освітлення барної стійки, робочої зони на кухні або в передпокої.
Світильник виготовлений в еко стилі, гармонійно додасть інтер'єр у цьому напрямку.
Потужність лампи передбачає до 60 Вт. Лампочки у комплект не входять.
Тип вимикача – настінний. Цоколь – E27. Колір люстри – Чорний + Золото/Дерев'яна основа, а колір плафона – Бронзовий.
Люстра має сучасний стиль виконання та відрізняється високою якістю. Її висота становить 18 см, довжина – 70 см, а ширина – 7 см. Ця нова люстра бренду Svet створить затишну та стильну атмосферу у вашому будинку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 18 см |
| Длина | 70 см |
| Ширина | 7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Бронзовый |