-5%694 ₴
657,63 ₴
Потолочный світильник на дерев'яній планці на 2 лампи колір Чорний + Золото SVET SR-N5106/2 BK+WOOD – ідеально підійде для інтер'єру в стилі Лофт або Еко. Рекомендуем для освітлення кухні, прихожей або коридора
Світильник виконаний у комбінації дерева та металу. Його плафони зі стекла, виконані в бронзовому кольорі, надають йому сучасний вид.
Люстра оснащена двома джерелами світла, що працюють на лампочках з цоколем E27 і потужністю до 60 Вт щорічно. Лампочки не входять в комплект.
Купити світильник на планці ви можете за низькою ціною. Він ідеально поєднується з різними інтер’єрними стилями, в тому числі сучасним стилем.
Общие характеристики:
Бренд: Svet
Висота: 18 см
Длина: 47 см
Кількість джерел світла: 2
Лампочки в комплекті: немає
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафона, підвісок: Стекло
Потужність лампи: до 60 Вт
Номер: SR-N5106/2 BK+WOOD
Состояние: Новое
Стиль виконання: Сучасний
Тип вимикача: Настенный
Тип цоколя: E27
Колір: Чорний + Золото
Колір плафона: Бронзовий
Ширина: 7 см
Не впустіть можливість придбати цей стильний світильник за низькою ціною!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 18 см |
| Длина | 47 см |
| Ширина | 7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Бронзовый |