-5%635 ₴
601,43 ₴
Кухонний світильник на 2 лампи колір Белый + Хром SVET SR-N5071/2 WT+CR - красива і функціональна люстра для вашого інтер'єру.
Стильне поєднання білого та хромованого кольору додасть нотку сучасності у вашу вітальню, зал, спальню або передпокій. Дизайнерська люстра від бренду Svet зроблена з якісного металу, а плафони зі скла, що надає їй унікальності.
З цим світильником версія лампи має бути з цоколем E27 та потужністю до 60 Вт. Світильник SVET SR-N5071/2 WT+CR має висоту 29 см, довжину 50 см і ширину 13 см. Дана люстра поставляється без лампочок, але ви можете вибрати їх самостійно. Купити цю люстру можна за найнижчою ціною. Прикрасьте свій інтер'єр стильною та декоративною світильником від Svet.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 29 см |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 13 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |