-8%1 526 ₴
1 400,72 ₴
Купити недорогу та красиву люстру з плафонами для спальні можна за низькою ціною бренду Svet модель SR-N5071/5 WT+CR.
Дана дизайнерська люстра виконана в сучасному стилі та має висоту 29 см і довжину 52 см. У комплектацію входять 5 плафонів, а лампочки не включені. Каркас виготовлений з металу, а плафони зі скла. Цоколь лампи – E27, а потужність до 60 Вт.
Колірна гама складається з білого та хрому, а сам плафон білого кольору. Люстра SR-N5071/5 WT+CR відмінно підійде для прикраси спальні, вітальні або передпокою. Не пропустіть можливість придбати цю декоративну люстру за вигідною ціною.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 29 см |
| Длина | 52 см |
| Ширина | 52 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 5 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |