-5%932 ₴
883,08 ₴
Стельовий світильник на 3 лампи колір Белый + Хром SVET SR-N5071/3 WT+CR - стильний і функціональний світильник, який ідеально підійде для різних приміщень, включаючи вітальню, зал або спальню.
Він має гарні плафони зі скла, які створять ефектний світловий ефект у вашому інтер'єрі. Ви можете купити цю дизайнерську люстру недорого, за низькою ціною у нас і вона буде ідеальним доповненням для вашого будинку або офісу.
Світильник виконаний із високоякісного металу, що гарантує його довговічність та надійність. Він оснащений настінним вимикачем, а кількість джерел світла становить 3, що забезпечить яскраве та рівномірне освітлення.
Встановлення та експлуатація цієї люстри дуже прості. Лампочки не включені в комплект поставки, але ви можете легко вибрати відповідні світлодіодні лампи. Придбайте цю декоративну люстру бренду Svet та перетворите свій простір за допомогою стильного та елегантного джерела освітлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Хром |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 29 см |
| Длина | 51 см |
| Ширина | 51 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |