-8%1 408 ₴
1 291,86 ₴
Люстра з металевими ажурними плафонами на 3 лампи Золото SVET SR-N4911/3 FGD - це чудовий додаток до вашого інтер'єру.
Насолоджуйтесь яскравим і приємним освітленням у вітальні, залі або спальні з цією красивою декоративною люстрою.
Бренд Svet гарантує високу якість і низьку ціну, тому купити цю прекрасну люстру недорого не складе труднощів.
Металевий каркас та плафони створюють сучасний стиль виконання, а золотий колір надає вишуканості та елегантності. Тип цоколя E27 дозволяє використовувати різноманітні лампочки потужністю до 60 Вт.
Люстра представлена в новому стані та буде чудовим акцентом у вашому інтер'єрі. Ширина 56 см, висота 24 см, кількість джерел світла - 3. Комплект не включає лампочки. Прикрасьте свій будинок за допомогою цієї стильної та елегантної люстри.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Золотистый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 см |
| Длина | 56 см |
| Ширина | 56 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |
| Цвет плафона | Золото |