-8%1 071 ₴
982,19 ₴
Світильник із поворотними плафонами на 3 лампи колір Бронзовий SVET SR-N4878/3 AB+BK - це стильний та елегантний вибір для освітлення вашого інтер'єру. Красиво декорований у сірому кольорі плафон, виготовлений зі скла, додасть особливого шарму вашому простору і підкреслить його індивідуальність.
Ця дизайнерська люстра відрізняється надійністю та високою якістю, адже бренд Svet відомий своїми чудовими світловими виробами. Висота та ширина даного світильника становлять 26 та 65 відповідно, що ідеально підходить для різних приміщень – від вітальні та залу до передпокою та спальні.
Світильник має три джерела світла, забезпечуючи достатню яскравість для освітлення вашого простору. Лампочки не включені в комплект, але відповідний тип цоколя E27 дозволить вибрати лампочки з бажаною потужністю.
Металевий каркас світильника забезпечує міцність та довговічність. Встановлення та використання цієї люстри легкі та зручні.
Люстра SVET SR-N4878/3 AB+BK у кольорі Бронзовий стане не тільки функціональним елементом освітлення, а й важливою деталлю у декорі вашого інтер'єру. Низька ціна та можливість купити її недорого роблять люстру доступною, незважаючи на її вишуканий дизайн та високу якість. Вона стане чудовим доповненням до будь-якого сучасного стилю інтер'єру з декоративними елементами та акцентами у вигляді світла.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Цвет плафона | Серый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 65 см |
| Ширина | 65 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 26 мм |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |