-5%607 ₴
574,94 ₴
Світильник із плафонами в коридор на 2 лампи колір Бронзовий SVET SR-A3822/2 AB+BK - це унікальна та стильна люстра, яка стане чудовим доповненням для вашого коридору. Вона створить затишну атмосферу та забезпечить достатньо світла для освітлення простору.
Ключові характеристики цієї люстри: висота 26 см, ширина 20 см, колір бронзовий. Вона оснащена двома джерелами світла, які дозволять створити комфортне освітлення. У комплект не входять лампочки, але ви можете придбати окремо. Матеріал плафона – скло, а каркас виготовлений з металу.
Ця декоративна люстра ідеально підходить для передпокою, вітальні чи спальні. Її стильний дизайн та сучасний вигляд привернуть увагу кожного. Купити люстру можна за низькою ціною в магазині. Вона виглядатиме чудово в будь-якому інтер'єрі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Бронзовый |
| Цвет плафона | Серый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 см |
| Длина | 56 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |