-5%794 ₴
751,94 ₴
Сучасна стельова люстра з плафонами на 3 лампи колір Чорний SVET SH-1299/3 BK+CR - стильний та функціональний освітлювальний пристрій, що ідеально підходить для вітальні, зали або спальні. Купити цю недорогу та красиву декоративну люстру з низькою ціною стане чудовим вибором для створення ефектного та затишного інтер'єру.
Лампочки в комплект не входять, тому Ви можете вибрати свої джерела світла. Плафони зі скла надають всьому приміщенню елегантності, а металева конструкція забезпечує надійність та довговічність люстри.
Колір плафонів – білий, колір каркасу – чорний. Стильне виконання та сучасний дизайн роблять цю люстру уособленням стилю та краси.
Цоколь E27 підходить для широкого вибору лампочок. Купуйте цю дизайнерську люстру від Svet з низькою ціною і насолоджуйтесь яскравим та затишним освітленням у своєму інтер'єрі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 см |
| Длина | 60 см |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 3 шт |
| Стиль исполнения | Cовременный, Современный |