-5%606 ₴
574,29 ₴
Стильний світильник на 2 лампи колір Чорний SVET SH-1299/2 BK+CR - це елегантний і функціональний освітлювальний пристрій, ідеальний для декорації вашого інтер'єру. Ця люстра з плафонами створить затишну атмосферу у вітальні, залі чи спальні. Вона виконана з високоякісного металу із чорним кольором каркасу та скляними плафонами білого кольору, які підкреслять сучасний стиль виконання.
Стильний світильник на 2 лампи колір. У комплекті не йдуть лампочки, але світильник оснащений цоколем типу E27 і може працювати з лампами потужністю до 60 Вт.
Безперечно, це красива і декоративна люстра, яка стане прекрасним доповненням до інтер'єру вашого будинку. Ви можете купити стильний світильник на 2 лампи колір Чорний SVET SH-1299/2 BK+CR за вигідною низькою ціною. Купуючи цей дизайнерський світильник, ви додасте елегантність і стиль у передпокій, вітальню чи зал.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SVET |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | E27 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Тип светильника | Потолочный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 26 см |
| Длина | 54 см |
| Ширина | 54 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 2 шт |
| Стиль исполнения | Современный |