-11%



9 173 ₴
8 190 ₴
Велика люстра Світлячки на 54 лампи цоколь G4 колір Чорний Diasha Y889-54A BK - це красива та стильна дизайнерська люстра, яка стане чудовою прикрасою для вашої вітальні, залу чи спальні.
Її унікальний дизайн із гілочками наповнений світлом, створюючи затишну та теплу атмосферу. Люстра виконана з високоякісного металу, а плафони та підвіски зі скла, що надає їй особливого шарму.
Люстра оснащена 54 джерелами світла на цоколі G4, що забезпечує яскраве та рівномірне освітлення в кімнаті. У комплекті постачаються лампочки.
Ця люстра має можливість регулювання висоти, що дозволяє її налаштувати під ваші потреби. Мінімальна висота складає 60 см, а максимальна висота – 115 см.
Купуючи цю люстру, ви можете бути впевнені в її якості, оскільки вона є новою. Вона чудово впишеться в будь-який сучасний інтер'єр і залучатиме захоплені погляди.
Купити цю красиву та декоративну люстру можна недорого, за низькою ціною. До того ж, купуючи її, ви отримаєте безкоштовну доставку.
Не проґавте можливість придбати цю прекрасну люстру з колекції Світлячок від бренду Diasha та створіть неповторну атмосферу у вашому будинку.
Висота: 115 см
Ширина (Діаметр): 110 см
Діаметр основи: 15 см
Мінімальна висота: 60 см
Максимальна потужність лампи: 20 W
Напруга ламп: 220V
Патрон: G4
Кількість ламп:54
Ступінь захисту: IP20
Вага:4.95 kg
Лампа в комплекті: Так
Можливість регулювання висоти: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок:скло
Діаметр плафона: 7.5 см
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 14 см.
Габарити упаковки:64x64x21
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.086 м³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | G4 |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 115 см |
| Диаметр потолочной чаши | 15 см |
| Ширина | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество источников света | 54 шт |
| Минимальная высота | 60 |