-11%


9 901 ₴
8 840 ₴
Купити дизайнерську скляну люстру з гілочками на 54 лампи цоколь G4 колір Хром Diasha Y889-54A за низькою ціною. Красива та декоративна люстра з колекції Світлячок буде чудовим вибором для вітальні, залу чи спальні.
Бренд Diasha гарантує якість та сучасний стиль виконання. Можливість регулювання висоти та діаметр стельової чаші 15 см забезпечать ідеальне розташування люстри. Лампочки в комплекті, а матеріал корпусу – метал, а плафона та підвісок – скло. Мінімальна висота 60 див, потужність лампи 20 Вт. Ця нова люстра із планкою для кріплення підходить для світлодіодних ламп із цоколем G4. Колір Хром та білий плафон створять стильну атмосферу. Ширина люстри – 110 см. Купуйте дизайнерську скляну люстру Diasha Y889-54A SL з гілочками та насолоджуйтесь чудовим освітленням у вашому інтер'єрі. Безкоштовна доставка.
Висота: 115 см
Ширина (Діаметр): 110 см
Діаметр основи: 15 см
Мінімальна висота: 60 см
Максимальна потужність лампи: 20 W
Напруга ламп: 220V
Патрон: G4
Кількість ламп:54
Ступінь захисту: IP20
Вага:4.95 kg
Лампа в комплекті: Так
Можливість регулювання висоти: Так
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок:скло
Діаметр плафона: 7.5 см
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 14 см.
Габарити упаковки:64x64x21
Об'єм упаковки
для Нової пошти (1шт): 0.086 м³
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Тип крепления | Планка |
| Тип цоколя | G4 |
| Цвет плафона | Белый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.95 г |
| Диаметр потолочной чаши | 15 см |
| Ширина | 1100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1150 мм |
| Диаметр плафона, мм | 75 см |
| Длина монтажной планки | 140 см |
| Количество источников света | 54 шт |
| Минимальная высота | 600 |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Цвет | Серебро |