



4 738 ₴
Пропонуємо до вашої уваги стельову діодну LED люстру D405-6BK+WH на 6 джерела світла. Створюйте неповторний дизайн. Люстри Абстракція доповнять інтер'єр своєю оригінальністю та унікальністю. Підійдуть для спалень, дитячих кімнат, студій. Кожна з цих люстр витвір мистецтва, і даруватимуть не лише світло, а й натхнення.
Колір люстри Белый + Чорний.
Ця модель люстри підійде для освітлення приміщення до до 5 м2 .
Потужність люстри 72 Ватт , дорівнює 96 Ватт звичайних лампочок розжарювання.
Параметри люстри складають см у довжину та см у висоту.
Основа та каркас люстри – метал , а освітлювальні елементи – матовий метал , в якому йдуть Вбудовані світлодіоди (LED) , що забезпечують м'яке та рівномірне освітлення.
Тип кріплення – Планка.
Режими: світло .
Підключається люстра на звичайний одноклавішний вимикач.
Купити світлодіодну стельову люстру швидко та вигідно можна через кошик на сайті, а також зателефонувавши за вказаними телефонами. Ми стежимо за трендами у світі освітлювальної техніки, пропонуючи клієнтам лише найкраще, актуальне - товар є в наявності та доставляється у всі регіони України службами доставки!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Возможность регулировки высоты | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диммер | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Мощность лампы | 72 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Состояние | Новое |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип крепления | Планка |
| Цвет | Белый |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Тип лампы | Накаливания |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 55 см |
| Длина | 140 см |
| Пользовательские характеристики | |
| В переводе на обычные лампы накаливания | 576 Ват |
| Количество источников света | 6 шт |
| Материал плафона, подвесок | Акрил, Металл |
| Площадь освещения | до 18 |
| Срок службы | 50 000 ч. |
| Стиль исполнения | Модерн, Хай тек |
| Так же данные модели есть в других цветах | уточняйте у менеджера |